Pénzügy-számviteli ügyintéző/gazdálkodási csoportvezető

Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

NAIK Gazdálkodási osztály

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 5 év-ig szól.

A munkavégzés helye:

Pest megye, 2053 Herceghalom, Gesztenyés út 1.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

A NAIK Állattenyésztési Takarmányozási és Húsipari Kutatóintézet gazdálkodási feladatainak folyamatos ellátása, az előírt adatszolgáltatásokkal, valamint a gazdasági folyamatok ellenőrzésével kapcsolatos feladatok szervezése és irányítása a jogszabályokban és a belső szabályzatokban foglaltak betartásával. Könyvelés, pénzügyi és számviteli feladatokban való aktív részvétel. A gazdálkodási csoport vezetése és jelentési kötelezettség a gazdasági főigazgató-helyettes felé.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Felsőfokú képesítés, pénzügy-számviteli vagy mérlegképes könyvelői,
  • Önéletrajz, az eddigi munkahelyek, munkakörök feltűntetésével.
  • Iskolai végzettséget igazoló iratmásolatok.
  • Nyilatkozat, melyben hozzájárul, hogy a pályázat anyagát és az ehhez kapcsolódó személyes adatait, pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik, kezelhetik.
  • Irodai számítógépes alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Vagyonnyilatkozat tételi kötelezettség (nyertes pályázat esetén)
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (bemutatása csak nyertes pályázat esetén)
  • Magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy;

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • tárgyi eszköz-, készlet könyvelési tapasztalat
  • mérlegképes könyvelő képesítés államháztartási területen (nem kötelező regisztráltnak lenni), vagy főiskolai diploma
  • költségvetési területen szerzett szakmai és vezetői tapasztalat
  • EOS integrált rendszer ismerete

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. november 18.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Kovács István Tibnorné nyújt, a 06-30-384-8479 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Postai úton, a pályázatnak a Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ címére történő megküldésével (2100 Gödöllő, Szent-Györgyi Albert út 4. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: NAIK/3805-1/2019 , valamint a beosztás megnevezését: Pénzügy-számviteli ügyintéző/gazdálkodási csoportvezető.
  • Elektronikus úton Kovács István Tibnorné részére a kovacs.istvan.tiborne@naik.hu E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. november 22.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  • www.naik.hu - 2019. október 19.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A pályázat kiírója nyertes pályázat esetén 3 hónapos próbaidőt köt ki. A pályázat hirdetője fenntartja a jogot, hogy eredménytelen pályázás esetén a pályázatot visszahívja

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.naik.hu honlapon szerezhet.

Programajánló

Jelenleg nincs aktuális esemény.