Traktoros

Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján
pályázatot hirdet

Növénytermesztési Önálló Kutatási Osztály

Fenntartható agronómiai modellek kutatása csoport

traktoros
munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozott idejű 1 évig (hosszabbítható, 3 hónap próbaidő kikötésével) tartó közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Csongrád megye, 6726 Szeged, Alsó kikötő sor 9. és  6728 Szeged, Kutató köz 5.

A munkakörbe tartozó feladatok:
A sikeres pályázó részt vesz a NAIK Növénytermesztési Önálló Kutatási Osztály Szeged-Öthalmi Telepén zajló szántóföldi kísérletek előkészítésében, gondozásában, feldolgozásában.

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • középfokú képesítés;
  • minimum középfokú végzettség;
  • érvényes traktorvezetői jogosítvány;
  • Magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező illetve bevándorolt vagy letelepedett személy;
  • Büntetlen előélet;

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • nehézpótkocsi jogosítvány;
  • mezőgazdasági munkában szerzett 1-3 év tapasztalat;

Elvárt kompetenciák:

  • rugalmas, nyitott személyiség;
  • önálló problémamegoldó képesség;
  • együttműködési készség;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • pontos, megbízható munkavégzés;

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Részletes fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél;
  • Iskolai végzettséget, nyelvtudást igazoló dokumentumok másolata;
  • Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány az állás elnyerése esetén;
  • Nyilatkozat, melyben hozzájárul, hogy a pályázat anyagát és az ehhez kapcsolódó személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik, kezelhetik;

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. június 5.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Dr. Tar Melinda nyújt, a 06-30-190- 2488 -as telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Postai úton a pályázatnak a Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ címére történő megküldésével (6726 Szeged, Alsó kikötő sor 9.). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: NAIK/1928-1/2020, valamint a munkakör megnevezését: Traktoros
  • Elektronikus úton Dr. Tar Melinda részére a tar.melinda@noko.naik.hu E-mail címen keresztül.

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. június 12.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2020. május 12.

Programajánló

Jelenleg nincs aktuális esemény.