Betanított munkás (fizikai dolgozó)

Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Állattenyésztési Takarmányozási és Húsipari Kutatóintézet
Tudományos Főosztály, Takarmányozási Osztály

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozott idejű 1 éves jogviszony –ig tartó közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Pest megye, 2053 Herceghalom, Gesztenyés út 1.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
A pályázónak az elsődleges feladata anyagcsere kísérletek előkészítése, beállítása, bonyolítása, beleértve a szükséges mérések, minta és adatgyűjtések elvégzését. A takarmányok esetenkénti beszerzése és összeállítása, a kísérleti napló naprakész vezetése. A minták laboratóriumba szállítása. Egyéb beérkezett minták szárítása, darálása, kísérleti takarmányok keverése. A laboratórium és az iroda helység rendben tartása. Az anyagcsere vizsgáló állomás körletének rendben tartása.

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • 8 Általános,
  • Büntetlen előéletet igazoló 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány Magyar állampolgárság vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Szakmunkásképző intézet, állatgondozói végzettség,
  • állatgondozásban való jártasság - 1 év alatti szakmai tapasztalat,

Elvárt kompetenciák:

  • kitartó szorgalom, elhivatottság, alaposság, ,
  • pontos, megbízható munkavégzés,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz, végzettséget képzettséget igazoló bizonyítvány másolata Nyilatkozat, amelyben hozzájárul, hogy a pályázat anyagát és az ehhez kapcsolódó személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik.

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. augusztus 16.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Postai úton, a pályázatnak a Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ címére történő megküldésével (2053 Herceghalom, Gesztenyés út 1. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: NAIK/2872-2/2020 , valamint a munkakör megnevezését: Betanított munkás (fizikai dolgozó).
  • Elektronikus úton Móroczné Takács Krisztina részére a moroczne.krisztina@athk.naik.hu E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának módja, rendje:
A pályázatok beérkezését követően az alkalmas jelentkezőkkel személyes elbeszélgetés alapján döntünk.

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. augusztus 20.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  • naik.hu

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
A munkáltatónál a próbaidő 3 hónap.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2020. július 27.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a munkáltató által a BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Programajánló

Jelenleg nincs aktuális esemény.